MAKIJAŻ PERMANENTNY GDAŃSK - tel. 666 747 393
Certyfikowana Linergistka, trener i szkoleniowiec makijażu premanenego Aleksandra Gruszka
PROMOCJE
PROMOCJE

 


  PROMOCJA NA DWA MAKIJAŻE
NA JEDNEJ WIZYCIE

 


Zarezerwuj termin na dzień powszedni. Na potwierdzenie rezerwacji (oraz tego, że nie jesteś konkurencją, która fałszywie bukuje terminy) wpłać na konto zadatk.
 
A na wizycie otrzymasz:100zł rabatu

na dwa dowolne makijaże podczas jednej wizyty.

umów się najlepiej przez

facebooka

(odpowiadam na wiadomości kilka razy dzienie)
lub zadzwoń tel. 666 747 393
  Zapraszam Aleksandra Gruszka

 

 

* Droga klientko, na każdą wizytę rezerwuję czas tylko dla Ciebie (około 2 godziny na jeden makijaż) dlatego warunkiem zabukowania terminu jest wpłata 100zł zadatku.  Nie umawiaj się proszę jeśli nie jesteś do końca zdecydowana, ponieważ jeśli nie zjawisz się na umówionej wizycie i nie odwołasz/przełożysz jej na minimum 48h przed, zadatek przepada. A zatem jeśli nie jesteś zdecydowana lepiej poczekaj i umów się wówczas gdy będziesz na 100% pewna. Zadatek został wprowadzony z powodu odległych terminów, "lekkiego podejścia" niektórych pań do rezerwowania wizyt oraz bukowania terminów przez nieuczciwą konkurencję, dzięki wprowadzeniu zadatku kolejki skróciły się, a klientki które są zdecydowane, nie muszą czekać tak długo jak kiedyś.

* Promocja nie dotyczy odświeżenia makijażu do 12 mc, odświeżenie makijażu to 50% cenikowej i dlatego nie udzielamy już od tego rabatów.

* Z promocji nie mogą korzystać osoby które w przeszłości, bez uprzedzenia nie stawiły się na umówioną wizytę.

* Promocja nie obejmuje terminów extra.

 Gdańsk Oliwa
ul. Stery Rynek Oliwski 16
tel. 666 747 393

 
 Strona głównaPrzebieg wizytyMetoda cienia czy piórkowaPrzed i po zabieguPrzeciwskazaniaJak długo utrzymuje się makijaż permanentnygaleria zdjęć CennikPROMOCJEHIFUOferta szkoleniowaOpinieKontakt