MAKIJAŻ PERMANENTNY GDAŃSK - tel. 666 747 393
Certyfikowana Linergistka, trener i szkoleniowiec makijażu premanenego Aleksandra Gruszka
Przebieg wizyty
Przebieg wizytyCZYM JEST MAKIJAŻ PERMANENTNY?
Makijaż permanentny to zabieg polegający na trwałym podkreśleniu takich elementów twarzy, jak usta, oczy i brwi. W przypadku oczu jest to wykonanie kreski na górnej i/lub dolne powiece, w przypadku brwi wyregulowanie ich kształtu i nadanie większej intensywności, natomiast w przypadku ust zaznaczenie i wyregulowanie konturu oraz delikatne wzmocnienie koloru. Makijaż permanentny jest swego rodzaju formą tatuażu, w odróżnieniu do makijażu zwykłego, wytrzymuje od 1 do 3 lat. Polega na wprowadzeniu pod skórę barwników. Wprowadza się je nieco płycej, niż w przypadku klasycznego tatuażu, bo zaledwie do drugiej lub trzeciej warstwy naskórka.


PRZEBIEG WIZYTY
Dla każdej klientki mam zarezerwowane 1,5 godziny na jeden zabieg. Zanim przystąpimy do pigmentacji najpierw razem z klientką ustalamy jaki efekt końcowy chce uzyskać, następnym krokiem jest wstępne wyrysowanie kształtu przyszłego makijażu. Zdarza się, że wykonujemy kilka propozycji konturów brwi lub ust, a także kilka różnych kresek na powiekach. Spośród zaproponowanych wzorów narysowanych zwykłą kredką do oczu lub konturówką do ust, klientka wybiera odpowiedni dla siebie wzór. Czasami inspiracją do odpowiedniego dobraniu kształtu makijażu jest pokazane przez klientkę zdjęcie z internetu lub wycinka z gazety.

Po nadaniu odpowiedniego kształtu, obrysowujemy go specjalnym flamastrem i nakładamy krem znieczulający na około 20 minut, w tym czasie, ustalamy ostanie szczegóły dotyczące koloru, metody, rozmawiamy o tym jak dbać o makijaż po, ustalamy termin korekty.


 
ZABIEG MIKROPIGMENTACJI
Zdejmujemy znieczulenie i wprowadzamy pigment do warstwy naskórka. Zabieg wykonujemy się przy użyciu specjalnego urządzenia wyposażonego w aplikatory jednorazowego użytku lub specjalnym jednorazowym piórkiem w przypadku metody piórkowej. W czasie zabiegu, jeśli trzeba, ponownie znieczulamy miejsce pigmentowania. Dbam o to aby moje klientki podczas zabiegu czuły się komfortowo dlatego staram się ból redukować do minimum. Na koniec klientka dostaje lusterko i jeśli ma jeszcze jakieś uwagi to dopieszczamy ostanie szczegóły. Sama pigmentacja trwa od 20-40 minut.

Kliknij w link aby obejrzeć prezentację z przebiegu pigmentacji:

www.youtube.permanentnebrwizabieg.aleksandragruszka


PO PIGMENTACJI
Skóra po zabiegu jest zaczerwieniona i może być lekko opuchnięta. W tym czasie efekt zabiegu jest bardzo przerysowany, a kolor jest bardzo intensywny. Ten przerysowany efekt makijażu utrzymuje się około tygodnia. Przez ten czas w miejscu pigmentowania tworzą się niewielkie strupki, które muszą samodzielnie odpaść i nie wolno ich zdrapywać. W tym okresie należy również unikać wody oraz stosować maść łagodzącą, którą każda klientka otrzymuje ode mnie po zabiegu. W okresie od 5-12 tygodni od pierwszej wizyty, każda klientka ma umówioną korektę, którą ma wliczoną w cenę zabiegu. Jest to uzupełnienie makijażu, który w tym czasie mógł się miejscowo nie przyjąć lub częściowo wypłukać.

 

Makijaż Permanentny Gdańsk
ul. Fiszera 13 a 1
zapraszam Aleksandra Gruszka
tel. 666 747 393
 

 

 

Gdańsk - Wrzeszcz - Oliwa - Sopot - Gdynia - Pruszcz - Kościerzyna - Kartuzy
Strona głównaPrzebieg wizytyMetoda cienia czy piórkowaPrzed i po zabieguPrzeciwskazaniaJak długo utrzymuje się makijaż permanentnygaleria zdjęć CennikPROMOCJEHIFUOferta szkoleniowaOpinieKontakt