MAKIJAŻ PERMANENTNY GDAŃSK - tel. 666 747 393
Certyfikowana Linergistka, trener i szkoleniowiec makijażu premanenego Aleksandra Gruszka
Oferta szkoleniowa
Oferta szkoleniowa

Makijaż Permanentny to moja praca i pasja od wielu lat. I choć w głównej mierze skupiam się na wykonywaniu makijaży i to jest moją pracą na co dzień, to mam dla Was również ofertę szkoleniową.

Prowadzę szkolenia I, II i III stopnia, zarówno dla osób całkowicie początkujących jak i tych, które pragną udoskonalić swoje umiejętności, doszkolić się lub zapoznać z najnowszymi technikami micropigmentecji.
Szkolenia prowadzone są bardzo indywidualnie (tylko ja i kursantka). Obejmują część teoretyczną, ale przede wszystkim część praktyczną (treningi na skórkach, obserwacja pracy trenera i dużo pracy na modelkach). Szkolenie zakończone jest egzaminem, a kursantka uzyskuje tytuł LINERGISTKI i otrzymuje MIĘDZYNARODOWY CERTYFIKAT uprawniający do wykonywania makijażu permanentnego. Po szkoleniu kursantka otrzymuje portfolio w postaci zdjęć ze szkolenia, może również sama robić takie zdjęcia. Nie ma obowiązku zakupu urządzenia, ale jest taka możliwość. Dysponujemy bowiem różnymi urządzeniami, różnych firm w różnym zakresie cenowym. W okresie do 12 mc po szkoleniu jestem do dyspozycji kursantki, w razie pytań w każdej chwili odpowiem na wszystkie telefonicznie, mailowo lub na FB.

Moje szkolenia tym różnią się od innych dostępnych na rynku, że są bardzo indywidualne, a nie w grupach kilkuosobowych. Kursantka spędza ten czas ze mną w salonie i ucząc się jest w stanie zobaczyć jak ten zawód wygląda od kulis. To, czego nie znajdziecie w innych szkołach permanentnego, to to, że ostatni dzień kursu odbywa się po około 2 miesiącach, po to, aby kursantka mogła zobaczyć jak wyglądają jej modelki po tym czasie, zobaczyć co jest do poprawy i móc wykonać korektę. Dodatkowo po tym czasie, mając już 2 miesięczne doświadczenie/praktykę, ma możliwość zadać kolejne, inne już, bardziej techniczne pytania.
W razie potrzeby możemy również ustalić inny, indywidualny przebieg szkolenia, ponieważ to ja jestem dla Was :-)

 
   
    

   


  

  ZAPRASZAM SERDECZNIE - ALEKSANDRA GRUSZKA
BO NAJWAŻNIEJSZE TO ZNALEŚĆ W ŻYCIU PRACĘ KTÓRĄ POKOCHASZ

 
Strona głównaPrzebieg wizytyMetoda cienia czy piórkowaPrzed i po zabieguPrzeciwskazaniaJak długo utrzymuje się makijaż permanentnygaleria zdjęć CennikPROMOCJEHIFUOferta szkoleniowaOpinieKontakt